Beta

poliklinika slavkov u brna obvodní lékařDomů

Podobné téma:
poliklinika slavkov u brna obv..
registr nelékařských zdravotni..
opravna obuvi žďár nad sázavou..
lékařské fakulty univerzity pa..
chrudim lékárna nemocnice
poliklinika zdraví králův dvůr
mudr kucharský třebíč poliklin..
Externí:
lednice kombinovaná mrazák dol..
ordinace hejdová slaný polikli..
lékárna velkopavlovická brno
střelice u brna územní plán
nove mesto horni slavkov psč
Oční lékař Brno Vídeňská
obvodní Lékaři v okrese Teplice
lekarna dr. max plzen rokycans..
lékárny chrudim
solné jeskyně v okolí brna

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
spektra beroun copy centrum
e chaty a chalupy od majitele
pujčovna cisticich stroju na koberce b..
Depilační vosk na obličej
zásobník na kosmetické tampony plast
ventilátor na krbová kamna hornbach
Kolikátý je týden
praskla kůže v třísle
dámská vesta s kožešinou
recept rajská omáčka z hovězího masa
keramické obaly na květníky bílé hranaté
replay pilar jeans
úroky z úvěru ze stavebního spoření
dítě v pravý čas ian mcewan film
stojan na víno kovový rybář
kombinované chladničky no frost a+++ b..
okrasný keř s červenými listy a tmavým..
brno myslivecke potreby
kryt řadící páky škoda octavia ii
Elektroměrový rozvaděč DCK Holoubkov

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Česká Poliklinika - přehledné informace o českých poliklinikách
Poliklinika je zpravidla nestátním subjektem sdružujícím různé zdravotnické subjekty s cílem sjednocení poskytování zdravotní péče do jednoho většího subjektu.Poliklinika je zpravidla nestátním subjektem sdružujícím různé zdravotnické subjekty s cílem sjednocení poskytování zdravotní péče do jednoho většího subjektu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskapoliklinika.cz

Poliklinika – Wikipedie
Slovem poliklinika označujeme obvykle větší ambulantní zdravotnické zařízení s ordinacemi praktických lékařů pro základní péči, které bývá zpravidla umístěno ve větším městě či pokrývající větší spádovou oblast.Slovem poliklinika označujeme obvykle větší ambulantní zdravotnické zařízení s ordinacemi praktických lékařů pro základní péči, které bývá zpravidla umístěno ve větším městě či pokrývající větší spádovou oblast.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Poliklinika

poliklinika | Blesk.cz
Nedaleko stanice metra Střížkov stojí Poliklinika Prosek, jejímž zřizovatelem je vysočanská radnice. Její vedení si je dobře vědomo významnosti této instituce z hlediska husté…Nedaleko stanice metra Střížkov stojí Poliklinika Prosek, jejímž zřizovatelem je vysočanská radnice. Její vedení si je dobře vědomo významnosti této instituce z hlediska husté…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/tag/poliklinika/1

Poliklinika AGEL Ostrava | Poliklinika AGEL
Poliklinika AGEL Ostrava disponuje sítí praktických lékařů po celém Ostravském regionu. Primární léčebně preventivní péči nabízí obyvatelům Ostravy, Bohumína nebo Českého Těšína.Poliklinika AGEL Ostrava disponuje sítí praktických lékařů po celém Ostravském regionu. Primární léčebně preventivní péči nabízí obyvatelům Ostravy, Bohumína nebo Českého Těšína.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinika.agel.cz/ostrava.html

Hornická poliklinika
Hornická poliklinika poskytuje zdravotní péči nepřetržitě od roku 1961. Vznikla transformací z původní příspěvkové organizace Hornická poliklinika Ostrava, která se vyčlenila z původního MÚNZ Ostrava, kde fungovala jako závodní zdravotnické ...Hornická poliklinika poskytuje zdravotní péči nepřetržitě od roku 1961. Vznikla transformací z původní příspěvkové organizace Hornická poliklinika Ostrava, která se vyčlenila z původního MÚNZ Ostrava, kde fungovala jako závodní zdravotnické ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hornickapoliklinika.agel.cz/index.html

Polikliniky
Adresa Polikliniku najdete na...Adresa Polikliniku najdete na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uzdravim.cz/rubriky/polikliniky

Poliklinika - Poliklinika Velká Bíteš
Poliklinika Velká Bíteš je v provozu již od roku 1992 jako samostatná organizace a poskytuje ambulantní péči pacientům v různých zdravotnických oborech.Poliklinika Velká Bíteš je v provozu již od roku 1992 jako samostatná organizace a poskytuje ambulantní péči pacientům v různých zdravotnických oborech.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinikabites.cz/poliklinika

Poliklinika Bor (Bor) • Firmy.cz
Aktuální ověřené informace: adresa, telefon a e-mail Poliklinika Bor, Bor. Telefon: 374 704 ... Aktuální ověřené informace: adresa, telefon a e-mail Poliklinika Bor, Bor. Telefon: 374 704 ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/detail/186519-poliklinika-bor-bor.html

Polikliniky | Sportuj.com
Adresa Polikliniku najdete na adrese: Červenohrádecká 1559, Jirkov Praktiční lékaři pro dospělé + ordinační hodiny MUDr. Kranerová Pondělí: 7:00 - 12:30 Úterý:..Adresa Polikliniku najdete na adrese: Červenohrádecká 1559, Jirkov Praktiční lékaři pro dospělé + ordinační hodiny MUDr. Kranerová Pondělí: 7:00 - 12:30 Úterý:..
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sportuj.com/1/ostatni/polikliniky

O Poliklinice
Budova Polikliniky Kolbenova je umístěna v samém srdci bývalého rozsáhlého areálu největšího strojírenského podniku v Československu : Českomoravská – Kolben –Budova Polikliniky Kolbenova je umístěna v samém srdci bývalého rozsáhlého areálu největšího strojírenského podniku v Československu : Českomoravská – Kolben –
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinikakolbenova.cz/o-poliklinice


Lékárna Poliklinika s.r.o., lékárna Opava, prodej léky…
Lékárna Poliklinika lékárna Opava, prodej léky homeopatika zdravotnické potřeby, lékárna Opava, prodej léky homeopatika zdravotnické potřeby, ortopedické pomůcky, dermocentrum OpavaLékárna Poliklinika lékárna Opava, prodej léky homeopatika zdravotnické potřeby, lékárna Opava, prodej léky homeopatika zdravotnické potřeby, ortopedické pomůcky, dermocentrum Opava
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

edb.cz/firma-114150-lekarna-poliklinika-opava

O nás – O poliklinice | Poliklinika Milevsko
Poliklinika Milevsko je největším zdravotnickým zařízením ve spádové oblasti města Milevska s více jak dvacetiletou historii.Poliklinika Milevsko je největším zdravotnickým zařízením ve spádové oblasti města Milevska s více jak dvacetiletou historii.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinika-milevsko.cz/o-poliklinice

Aktuality
Poliklinika Prosek a.s. vyhlašuje veřejnou zakázku s názvem: „ Úklidové služby Poliklinika Prosek“Poliklinika Prosek a.s. vyhlašuje veřejnou zakázku s názvem: „ Úklidové služby Poliklinika Prosek“
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinikaprosek.cz

Poliklinika Vysočany - Praha 9
Poliklinika Vysočany patří do skupiny ambulantních zařízeních Medicon. Poliklinika Vysočany na Praze 9 disponuje zkušenými lékaři. Působí zde i praktický lékař.Poliklinika Vysočany patří do skupiny ambulantních zařízeních Medicon. Poliklinika Vysočany na Praze 9 disponuje zkušenými lékaři. Působí zde i praktický lékař.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinika-vysocany.cz

Poliklinika Palackého | Poliklinika Palackého
Pracoviště poskytující prvotřídní péči o pohybový aparát. Fundovaní odborníci a výborná dostupnost v centru Prahy. Toto nové zdravotnické zařízení poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty.Pracoviště poskytující prvotřídní péči o pohybový aparát. Fundovaní odborníci a výborná dostupnost v centru Prahy. Toto nové zdravotnické zařízení poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinika-palackeho.cz/poliklinika-palackeho

Hradecká Poliklinika III
Jsme ambulantní zdravotnické zařízení, poskytující komplexní služby léčebné a preventivní péče včetně lékárenských služeb.Jsme ambulantní zdravotnické zařízení, poskytující komplexní služby léčebné a preventivní péče včetně lékárenských služeb.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinika3hk.cz

O poliklinice
Poliklinika I.P. Pavlova je zdravotnické zařízení s dlouholetou zkušeností od roku 1993, zaměřené na poskytování komplexních zdravotních služeb.Poliklinika I.P. Pavlova je zdravotnické zařízení s dlouholetou zkušeností od roku 1993, zaměřené na poskytování komplexních zdravotních služeb.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinikaippavlova.cz/o-poliklinice

Poliklinika Rokycanova - ZnamyLekar.cz
Poliklinika Rokycanova - Přečtěte si názory ostatních na zařízení a přidejte svůj vlastní. Na portálu ZnamyLekar.cz najdete nejobsáhlejší hodnocení lékařů a zařízení v České republice.Poliklinika Rokycanova - Přečtěte si názory ostatních na zařízení a přidejte svůj vlastní. Na portálu ZnamyLekar.cz najdete nejobsáhlejší hodnocení lékařů a zařízení v České republice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

znamylekar.cz/zarizeni/poliklinika-rokycanova

Městská poliklinika: Týn nad Vltavou
Městská poliklinika Týn nad Vltavou obdržela pro rok 2019 dotaci od Jihočeského kraje na "Zajištění lékařské pohotovostní služby" (LPS) za účasti Města Týn nad Vltavou (zřizovatel příjemce).Městská poliklinika Týn nad Vltavou obdržela pro rok 2019 dotaci od Jihočeského kraje na "Zajištění lékařské pohotovostní služby" (LPS) za účasti Města Týn nad Vltavou (zřizovatel příjemce).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tnv.cz/mestska-poliklinika/ds-1054

Poliklinika Budějovická - Praha 4
Poliklinika Budějovická se nachází na Praze 4 a je provozována společností Medicon a Clinicum. Poliklinika poskytuje léčebnou péči na oddělení urologie, neurologie, atd.Poliklinika Budějovická se nachází na Praze 4 a je provozována společností Medicon a Clinicum. Poliklinika poskytuje léčebnou péči na oddělení urologie, neurologie, atd.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poliklinika-budejovicka.cz

Počet záznamů:20
Reklama:

poliklinika slavkov u brna obvodní lékař
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0022:07:01